1

TWOJE DANE I

2

TWOJE DANE II

3

DECYZJA

Error Wyłącznie pierwsze imię z dowodu osobistego.
Error Nazwiska dwuczłonowe MUSZĄ być wpisane z łącznikiem, bez spacji np. KOWALSKA-NOWAK
Error
Error

Wyrażam zgodę na:

Error

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez LM PAY S.A. (wcześniej: MediRaty Sp. z o.o.) z siedzibą w Warszawie, w celu skorzystania z usługi odroczonych płatności. Administratorami danych osobowych jest spółka - LM PAY S.A. (wcześniej: MediRaty Sp. z o.o.) z siedzibą: ul. Lechicka 23a, 02-156 Warszawa.
Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia przez LM PAY S.A. (wcześniej: MediRaty Sp. z o.o.) weryfikacji umożliwiającej podjęcie decyzji co do udzielenia finansowania w ramach usługi PayCode. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.

Error

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych dotyczących produktów i usług grupy kapitałowej Medical Finance Group SA (składającej się z Medical Finance Group SA oraz LM PAY S.A. (wcześniej: MediRaty Sp. z o.o.)) za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 17 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2013, poz. 1422)

Error

Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny w celu przedstawienia przez Medical Finance Group SA oraz LM PAY S.A. (wcześniej: MediRaty Sp. z o.o.) w rozmowach telefonicznych informacji o charakterze marketingowym oraz używania automatycznych systemów wywołujących w celu marketingu bezpośredniego.

* Zgody są wymagane, aby otrzymać PayCode